Hakkımızda

Model Ambalaj A.Ş. sürdürülebilirlik, doğaya saygı ve gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakmak adına 2020 yılında “Saplı kraft çanta”, “Sapsız kraft çanta”, “Die cut kraft çanta” üretimi amacıyla faaliyetine başlamıştır.

Firma Profili

Ürünlerimiz fast food ürünlerinin ambalajlanmasında, tekstil ürünlerinin taşınmasında, genel perakendede ve e-ticaret paket içi ürün sunumlarında büyük talep görmüş; üretim kapasitemiz, artan yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılamak üzere çok kısa sürede 6.000 m² üretim alanında; aylık 8 milyon, yıllık 96 milyon adede çıkarılmıştır.

Müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamak üzere geniş ölçü aralıklarında üretim imkanlarına sahip makine parkuru ile donatılmış firmamız başta tüm Avrupa ve İsrail, Amerika, Kanada gibi ülkelere gerçekleştirdiği yüksek ihracat kapasitesi ile de sektörün gözde firmaları arasında hızla yerini almıştır.

Kurulduğumuz tarihten itibaren çok kısa sürede ihracatını, üretim kapasitesini ve çalışan sayısını arttıran bir firma olarak;

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya ve kaliteli kaynaklar bırakma ilkesi ile sürdürülebilirlik kurallarımızdan taviz vermememiz, müşteri memnuniyetini sürekli ölçümlememiz, ürünlerin çeşitli boyutlarda üretilebilirlik imkanı, kalite, dayanıklılık, ürün teslim termin sürelerine çok yüksek düzeyde sadık kalmamız, çalışanlarımıza verdiğimiz önem, ülke ekonomisine daha da yüksek kapasitelerle destek verme azmimiz ile yakın gelecekte ambalaj sektöründe çok daha önemli konumlara gelmeyi planlamaktayız.

Vizyon
İnsana saygı, doğaya saygı ve sürdürülebilirlik prensiplerinden taviz vermeden dürüst, çalışkan ve eğitimli daha çok kişiye iş imkanı yaratan; müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinerek, ihracat kapasitesini sürekli artıran, ambalaj sektöründe tanınmış lider bir marka olmak en büyük hedefimizdir.
Misyon
Sürdürülebilirlik ilkelerinden taviz vermeden eğitimli iş gücü, teknolojik altyapısı ve yüksek üretim kapasitesi ile doğada geri dönüşüm süresi en kısa olan kağıt torba ve çanta üretmektir.

Değerlerimiz

Çok kısa sürede geri dönüşebilen ürünler üretmek, sıfır atık projelerini desteklemek, toplumumuza geri dönüşümün önemini hızla kavratacak dolayısı ile bizlere ve gelecek nesillerimize daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak üzerine sosyal sorumluluk projeleri düzenlemek, çalışanlarını da bu konularda sürekli eğitmektir.